top_left_margin.gif English Deutsch Home Home top.jpg
 
  Hledáte zaměstnance? Hledáte práci?   O nás Řekli o nás Nejčastější dotazy Kontakty  
 
 
  Ĺ˜ekli o nĂĄs
 
 

Personální agentura Rodych nám pomáhá zajistit potřebnou kvalifikovanou sílu.

MEZI NAŠE SPOKOJENÉ ZÁKAZNÍKY PATŘÍ SPOLEČNOST PARS NOVA A.S. O NÁZOR SE S NÁMI PODĚLILA PANÍ MGR. LUCIE SNÁŠELOVÁ, VEDOUCÍ PERSONÁLNÍHO ÚSEKU.

"Ačkoliv je personální agentura Rodych jednou z mnoha personálních agentur, které se na trhu práce pohybují, je jednou z mála, kterým může naše společnost důvěřovat, že svoji činnost realizuje v souladu se zákonem a nevystavuje nás tak případným sankcím", říká paní Lucie Snášelová. Kromě legálnosti a dodržování příslušných zákonů oceňují ve společnosti PARS NOVA a.s. i naši schopnost dodat kvalifikované zaměstnance pro plnění výrobního programu společnosti.

Spolehlivý partner. To je Rodych.

PRO SPOLEČNOST F.X. MEILLER SLANÝ S.R.O. PRACUJEME NĚKOLIKÁTÝM ROKEM. SPOLUPRÁCE SE NÁM DAŘÍ. POPROSILI JSME O NÁZOR, JAK JSOU U MEILLERA S NAŠIMI SLUŽBAMI SPOKOJENI.

"Personální agentura Rodych zajišuje pro naší firmu již několikátý rok dočasně přidělené zaměstnance především v profesích svářeč a zámečník. Tato spolupráce je na velmi vysoké profesionální úrovni, firma je spolehlivým partnerem, oceňujeme především kvalitní pracovníky a vysokou flexibilitu," říká Ing. Martin Šimek, jednatel společnosti.

U Rodycha znají naše požadavky a jednají čestně.

UNEX A.S. UNIČOV JE NAŠÍM DLOUHODOBÝM OBCHODNÍM PARTNEREM. VZÁJEMNÁ SPOLUPRÁCE JE VELMI KOREKTNÍ. DÁ SE ŘÍCT, ŽE SE ZNÁME VELMI DOBŘE, COŽ PŘINÁŠÍ VÝHODY OBĚMA STRANÁM.

"S personální agenturou Rodych spolupracujeme opravdu dlouhodobě. Znají velmi dobře naše požadavky a mají k dispozici schopné pracovníky, které my potřebujeme", sdělil nám pan Jaromír Řepka, výrobní ředitel Unex a.s. Uničov. A čeho si pan Řepka na nás dále cení? "Je to upřímné a čestné jednání", odpovídá okamžitě. Věříme, že oboustranně výhodná spolupráce bude pokračovat i nadále a budeme schopni našeho stálého klienta uspokojit v pružném dodávání kvalitních a spolehlivých zaměstnanců.

Máme zájem naši spolupráci rozvíjet. Agenturu Rodych můžeme jen doporučit.

JEDNOU ZE SPOKOJENÝCH SPOLEČNOSTÍ, KAM UMISUJEME NAŠE ZAMĚSTNANCE JE AVL MORAVIA S.R.O. V HRANICÍCH. A ČEHO SI V TÉTO SPOLEČNOSTI NA NÁS NEJVÍCE CENÍ? "JE TO FLEXIBILITA PRACOVNÍ SÍLY", ŘÍKÁ ING. LOS.

"Zkušenosti s jednotlivými pracovníky jsou samozřejmě individuální. Občas se mezi vynikajícími a průměrnými pracovníky najdou i ti podprůměrní. V obecném hledisku si ale Vaše společnost stojí velmi úspěšně a naše očekávání, která jsme před začátkem spolupráce měli, byla naplněna", končí krátký rozhovor Ing. Los. My si naopak ceníme otevřené zpětné vazby, která nám umožňuje napravovat nedostatky, které se v průběhu spolupráce mohou vyskytnout.

Vaši zaměstnanci vyřizují svou práci k naší plné spokojenosti!

ŘÍKÁ PO ZKUŠENOSTECH S NAŠÍ PERSONÁLNÍ AGENTUROU PAN MANFRED SIEGRÜN Z FIRMY HOLMER MASCHINENBAU GMBH A DODÁVÁ: "VYBRALI JSME SI VAŠI SPOLEČNOST PROTO, ŽE JSTE VELMI FLEXIBILNÍ A DODÁVÁTE KVALITNÍ PRACOVNÍKY."

Společnost HOLMER Maschinenbau GmbH je naším dlouhodobým partnerem. Spolupráce si velmi vážíme a není tajemstvím, že tato reference nám otevírá dveře i do dalších firem v Německu. Současně je to příležitost pro všechny naše pracovníky. Zkušenosti získané z práce v zahraničí jsou totiž pro další kvalifikační růst k nezaplacení. A co si myslí o naší budoucí spolupráci pan Manfred Siegrün? "Pokud budete i nadále stejně kvalitní, nemáme s další spolupráci vůbec žádný problém."

Vybrali jsme si Vás na základě Vašich zkušeností v oblasti těžkých ocelových konstrukcí.

TAKTO ODPOVÍDÁ NA NAŠI OTÁZKU: "PROČ JSTE SI VYBRALI KE SPOLUPRÁCI PRÁVĚ NÁS?" PAN JÜRGEN HAUPT ZE SPOLEČNOSTI THYSSEN-KRUPP INDUSTRIESERVICE GMBH. "MÁME NĚKOLIK POBOČEK NEJEN V NĚMECKU, ALE PO CELÉ EVROPĚ. PRÁCE, KTEROU JSTE ODVEDLI, SI ZASLOUŽÍ DOPORUČENÍ VŠEM OSTATNÍM POBOČKÁM", DODÁVÁ NA KONEC NAŠEHO ROZHOVORU.

Při realizace této zakázky si klient dále pochvaloval schopnosti našich pracovníků, jejich zručnost a solidní odborné znalosti. To jsou jistě pilíře, na kterých můžeme i do budoucna stavět. Velmi si vážíme spolupráce se společností Thyssen-krupp Industrieservice GmbH a pevně věříme, že se bude i nadále úspěšně rozšiřovat. Předpoklady pro to jistě jsou.

Jsme spokojeni. Dodáváte nám dobré a spolehlivé pracovníky!

TAKTO JEDNODUŠE A VÝSTIŽNĚ REAGUJE PAN ALAN GEORGE Z HOLANDSKÉ SPOLEČNOSTI ICS CONSULTANTS A HNED DOPLŇUJE: "ŽÁDNÉ JINÉ ČESKÉ DODAVATELE ZAMĚSTNANCŮ NEMÁME, V POROVNÁNÍ S OSTATNÍMI ZAMĚSTNANCI Z CELÉ EVROPY SI VAŠE SPOLEČNOST STOJÍ VELMI DOBŘE. NAŠE OČEKÁVÁNÍ BYLA BEZE ZBYTKU NAPLNĚNA".

Holandsko je pro nás jedním z klíčových trhů, na kterém se nám daří umisovat naše pracovníky dlouhodobě. Věříme, že tomu tak bude i do budoucna. Naší silnou stránkou je na tomto trhu poměr kvality odvedené práce k ceně za odvedenou službu. V neposlední řadě také spolehlivost, čestnost, otevřenost a poctivost našich zaměstnanců. Na tom rozhodně nehodláme nic měnit.

Seriózní jednání, aktivní přístup k problémům zákazníka a dodržování dohod.

TO JSOU DŮVODY, PROČ SE NA NAŠI AGENTURU S DŮVĚROU OBRACÍ PAN PETR WOLF ZE SPOLEČNOSTI AGIR STEEL VE ŠVÝCARSKU. "NĚKDY SE NĚKTEŘÍ ZAMĚSTNANCI ZAPRACOVÁVAJÍ DÉLE, NEŽ BYCHOM POTŘEBOVALI, ALE NAJDOU SE I TAKOVÍ, KTEŘÍ JSOU OPRAVDU VELMI DOBŘÍ", KONSTATUJE DÁLE PAN PETR WOLF.

Ve Švýcarsku jsou zvyklí na precizní práci a udržet se na tamním trhu není vůbec jednoduché. I požadavky na zaměstnance proto snesou ta nejvyšší měřítka. Důraz je kladen na kvalitu a velké zkušenosti. Komu něco z toho chybí, nemá jednoduše šanci. O tom jsme se sami několikrát přesvědčili a víme, že zaměstnanci musejí procházet důkladnými výběrovými řízeními a zkouškami. Je to zkrátka výzva pro nás pro všechny!

Firmu RODYCH můžu doporučit všem, kteří hledají jistotu!

TO JE OSOBNÍ VZKAZ PANA DANIELA STRUHAŘE, KTERÝ MÁ ZA SEBOU BOHATOU PROFESNÍ KARIÉRU, JEJ͎ PŘEVÁŽNOU ČÁST ODPRACOVAL V ZAHRANIČÍ. NAPŘÍKLAD NA DALEKÉM ISLANDU, V SOUSEDNÍM NĚMECKU ČI V SOUČASNÉ DOBĚ V ZEMI SKVĚLÝCH HOKEJISTŮ A LYŽAŘŮ: VE FINSKU. PAN STRUHAŘ JE VYUČENÝM ZÁMEČNÍKEM A SVÁŘEČEM, ALE DÍKY SVÉ PÍLI, SPOLEHLIVOSTI A SVÝM SCHOPNOSTEM SE U NÁS VYPRACOVAL AŽ NA MISTRA. DANIEL STRUHAŘ JE SKUTEČNĚ IDEÁLNÍM PŘÍPADEM TOHO, JAK SE MَE PRACOVNÍK PROSTŘEDNICTVÍM PERSONÁLNÍ AGENTURY RODYCH UPLATNIT NA VELMI KONKURENČNÍCH ZAHRANIČNÍCH TRZÍCH. MĚL BOHATÉ ZKUŠENOSTI VE SVÉM OBORU Z PRÁCE V TUZEMSKÝCH FIRMÁCH, DLOUHOLETOU PRAXI A KLADNÉ REFERENCE OD SVÝCH PŘEDCHOZÍCH ZAMĚSTNAVATELŮ. NAVÍC JE VELMI FLEXIBILNÍ, KREATIVNÍ, ZNÁ JAZYKY, UMÍ JEDNAT S LIDMI A DOKÁŽE SE ROZHODOVAT. A JAK ON SÁM VIDÍ ZE SVÉHO POHLEDU PŘÍNOS Z PRÁCE PRO NAŠÍ PERSONÁLNÍ AGENTURU?

"Personální agentura RODYCH vystupuje velmi korektně. Co slíbí, to i dodrží. Každému, kdo má zájem se prosadit a něčeho dosáhnout, nabídne pomocnou ruku. Výhodou práce v zahraničí je prestiž a nadstandardní platové ohodnocení. To však bývá mnohdy vykoupeno odloučením od rodiny a složitými pracovními podmínkami. Kolegům, kteří by rádi v budoucnu pracovali v zahraničí bych doporučil, aby si vždy uvědomili, že je důležité prezentovat se nejen jako jedinec, ale především jako kolektiv. Rovněž je nezbytné dbát na dodržování přesného pracovního postupu a kvality odvedené práce. Chyby se totiž jen velmi těžce napravují! Sám jsem si to několikrát v praxi ověřil. Svařování je dost široký pojem a kvalitních svářečů je opravdu nedostatek. U německé společnosti Mettalbau Schubert se zaměřením na ocelové konstrukce jsme se podíleli například i na realizacích pro leteckou společnost Aerbus či Siemens. Tady naši kvalitu skutečně ocenili.", dodává pan Struhař.

Jsem velmi spokojen. Agentura RODYCH totiž jedná solidně se svými zaměstnanci.

HORIZONTKÁŘ MIROSLAV KORMOŠ PRACUJE NA NUMERICKÉ HORIZONTCE VE STROJÍRENSKÉM PODNIKU UNEX UNIČOV. PRO AGENTURU RODYCH PRACUJE JIŽ VÍCE NEŽ 6 LET A SE SVÝM ZAMĚSTNAVATELEM JE VELMI SPOKOJEN.

"Vystudoval jsem střední průmyslovou školu a mám za sebou přes 17 let praxe. Z toho plných třináct let na numerické horizontce“, říká Miroslav Kormoš a pokračuje: „Byl jsem zaměstnán u více zaměstnavatelů a ne vždy to byla pozitivní zkušenost. Hlavní problémy spočívaly v nedodržení podmínek, jež byly uvedeny v mé pracovní smlouvě (zejména finanční ohodnocení, druh vykonávané práce a podobně).“ To už je ovšem minulostí. Personální agentura RODYCH plní to, co panu Kormošovi slíbila už více než 6 let. Spokojenost je oboustranná. Zatímco pan Kormoš se může spolehnout, že za svou práci dostane adekvátně a včas zaplaceno, my víme, že v něm máme zkušeného, pracovitého a spolehlivého zaměstnance, který je ochoten na sobě neustále pracovat a vzdělávat se.

Společnost RODYCH mohu jen doporučit. S čistým svědomím.

TO ŘÍKÁ PAN MILAN HÁLEK, KTERÝ PRO NAŠI PERSONÁLNÍ AGENTURU SPOLEHLIVĚ PRACUJE JIŽ OSMÝM ROKEM. NAPROSTO STEJNĚ REAGUJEME MY, KDYŽ SE NĚKDO PTÁ NA PANA HÁLKA. JSME RÁDI, ŽE MÁME TOHOTO ŠPIČKOVÉHO SVÁŘEČE POD SMLOUVOU.

Milan Hálek má řadu zkušeností z práce v Čechách. Pracoval ale i v zahraničí: na Slovensku a v Itálii. Může tedy srovnávat. „Těch zkušeností mám opravdu hodně. Některé jsou dobré, jiné horší. Když se jednou spálíte, dáváte si příště větší pozor. Mezi největší nešvary patří nedodržování pracovní smlouvy ze strany zaměstnavatele, špatná platební morálka a nekorektní jednání.“ A čeho si na práci pro agenturu RODYCH nejvíce cení? „Oceňuji hlavně dobré vztahy s vedoucími, kteří nám vycházejí vstříc a své práci rozumějí. Rovněž s výplatou nejsou žádné problémy. Jsem spokojen“, uzavírá rozhovor pan Hálek.